Mērķis

Man patīk vērot kā novārtā atstātas vietas tiek atdzīvinātas un pārtop par kaut ko jaunu un skaistu. Par SAVĒJO.
Ar interesi sekoju vairākiem pašmāju kontiem platformā Instagram, kuri atjauno vecas mājvietas un pārveido līdz nepazīšanai, radot tās īpašas. Savējās
Dārzu ieguvām 2020.gada martā. Komplektā nāca kārklu krūmāji, gobas un metru gara zāle, dažādi sadzīves un būvniecības atkritumi, padsmit gadus nekopti augļu koki un ogulāji, arī pa kādai ziemcietei un sīpolpuķei, palikušām no iepriekšējiem saimniekiem. Tā lēnām uzradās arī pirmās puķu dobes un pat siltumnīca –  man dārzs nav tikai puķu un zemeņu dobes!

Vēlme dalīties pieredzē, parunāt par augiem un dārzkopību ar plašāku auditoriju nodarbināja manu prātu jau kādu laiku. Iedvesmojoties no augstāk minētajiem Instagram kontiem, nolēmu, ka arī mans dārzs ir pelnījis šādu uzmanību! Līdz šim dārza pārvērtībām varēja sekot Instagram kontā The Plant Therapy.
Pēc kāda laika nolēmu izveidot Instagram kontu, veltītu mana dārza pārvērtībām, jo vēlme dalīties pieredzē, parunāt par augiem un dārzkopību ar citiem dārza entuziastiem bija stiprāka. Vēlāk sapratu, ka reizēm ir daudz vairāk ko teikt, lai ietilptu Instagram formātā, tāpēc tapa šis blogs.
Kādēļ dārza pieraksti? Saistībā ar dārziem, man īsti nepatīk lietot ne vārdu blogs, ne emuārs. Es to uztveru vairāk kā sava veida dienasgrāmatu. Tad lai tā arī būtu – virtuālā dārza dienasgrāmata. Šeit dokumentēšu PIRMS un PĒC, dažādus augu jaunumus manā dārzā, interesantus atradumus, veiksmes stāstus un neizdošanos. Tā būs kā dienasgrāmata galvenokārt sev pašai.
Laipni lūgti Mana Dārza Pierakstos!